Visočke letnje igre

Visoka, septembar 2012.

Još jedna akcija u školi u Visokoj. Nakon uspešnih zajedničkih akcija sa omladinom i meštanima na rekonstrukciji seoskog doma i u ovu akciju su se uključili nastavnici i učenici škole. Ovoga puta radilo se na rekonstrukciji sportskih terena škole u Visokoj, izgradnji poligona za gimnastiku i organizaciji još jednog sportskog takmičenja u ovoj školi. U radovima koje je organizovala omladina učestvovali su svi: meštani, učenici i nastavnici. Sve je urađeno u akciju omladinske grupe "Omladina Visoke". Akcija je finansirana od strane Ministarstva omladine i sporta kroz projekat "Mladi su zakon".

Zbog nedostatka novca bilo je teško održavati terene koji su davno izgrađeni, a, na sreću, maksimalno korišćeni i od strane škole i od meštana. U akciji su rekonstruisani golovi, koševi, teren za odbojku, izgrađen gimnastički poligon i "golići". Po završetku radova organizovane su i igre.

Iza ove akcije su ostali tereni i manifestacija za koju bi želeli dugo da traje.

.

nastavnici mestani